fot. ESL

AGO walczy na dwóch frontach. Najpierw LDLC, potem Space Soldiers

Reprezentanci AGO Gaming rozegrają dzisiaj dwa spotkania w dwóch różnych turniejach kwalifikacyjnych. Najpierw nasza rodzima formacja podejmie Team LDLC w eliminacjach do światowych finałów World Cyber Arena, a następnie zmierzy się ze Space Soldiers w półfinale rozgrywek decydujących o awansie na SL i-League Invitational Shanghai.

Świeżo upieczeni wicemistrzowie NGC Masters razem z LDLC, Epsilon oraz Vega Squadron trafili do grupy D turnieju kwalifikacyjnego WCA. Ewentualna wygrana w dzisiejszym meczu z zespołem Kevina „Ex6TenZa” Droolansa przybliży Polaków do fazy pucharowej eliminacji. Warto zaznaczyć, że awans na finały w Chinach uzyskają tylko trzy najlepsze formacje.

Sprawa awansu jest już w bardziej zaawansowanym stadium w przypadku turnieju kwalifikacyjnego do SL i-League Invitational Shanghai. Furlan i jego koledzy z tureckim Space Soldiers zagrają o wielki finał rozgrywek, a to oznacza, że od upragnionego awansu dzielą ich raptem dwa zwycięstwa. W przypadku wygranej Polacy zmierzą się z triumfatorem starcia pomiędzy Team Dignitas a HAVU.

9 października
18:00 Team LDLC vs AGO Gaming BO3 Transmisja (PL)
21:00 Space Soldiers vs AGO Gaming BO3 Transmisja (EN)

Oba spotkania rozegrane zostaną w formacie best of three. Początek pojedynku z LDLC zaplanowany został na 18:00, mecz ze Space Soldiers rozpocznie się o 21:00.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GAMERZ nawiązuje współpracę z Fnatic

Gamingzone Entertainment​, producent esportowego programu GAMERZ ogłosiło nawiązanie współpracy strategicznej z jedną z największych organizacji na św...