Rallen Kinguin
fot. DreamHack/Pierre Yves Laroche

Maraton polskich drużyn – grają AGO, Kinguin i PRIDE

Dziś fanów Counter-Strike’a z kraju nad Wisłą czeka aż pięć pojedynków polskich drużyn w międzynarodowych turniejach. Napakowany meczami wtorek rozpocznie pojedynek PRIDE z BIG, a oprócz tego w akcji zobaczymy także AGO Gaming oraz Team Kinguin.

10 października
17:00 BIG vs PRIDE BO3
18:00 Team Kinguin vs eXtatus BO1 ESL.TV Polska
18:00 Vega Squadron vs AGO Gaming BO3
21:00 Epsilon vs PRIDE BO1 ESL.TV Polska
21:00 Team Kinguin vs 1337HUANIA BO1

Emocje rozpoczną się o godzinie 17:00, kiedy to wspomniane PRIDE – świeżo upieczony triumfator Pucharu Polski Cybersport – w pojedynku BO3 zmierzy się z BIG w ćwierćfinale Hellcase Cup 6. Dla zespołu Jacka „MINISE’a” Jeziaka będzie to już ósme spotkanie w rozgrywkach o puli nagród przekraczającej 62 tysiące dolarów. Wygrana z niemieckim numerem jeden przybliży Polaków do sporej kasy, która czeka na najlepszych.

Godzinę później – o 18:00 – swoje mecze rozpoczną Team Kinguin oraz AGO Gaming. Mistrz Polski potyczką z eXtatus zainauguruje swoją przygodę z 26. sezonem ESEA Premier, zaś wicemistrzowie kraju po wczorajszej wygranej z Teamem LDLC.com zagrają o grupowy awans w eliminacjach do World Cyber Arena z Vega Squadron, które wczoraj upokorzyło dignitas.

Wieczór pełen emocji zamkną starcia Kinguin i PRIDE, które o ligowe punkty w ESEA Premier powalczą kolejno z 1337HUANIA i Epsilon.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO Gaming nie leci do Szanghaju na finały SL i-League

Wczorajsze występy AGO Gaming potwierdziły, że miejsce w czołowej trzydziestce rankingu HLTV.org nie jest przypadkiem. Wicemistrzowie Polski najpierw...