Worlds 2017 scena
fot. Riot Games

Znamy pełny harmonogram fazy grupowej Worlds

Riot Games opublikował pozostałą część harmonogramu fazy grupowej tegorocznych Mistrzostw Świata. Udostępnione zostały terminy spotkań w dniach od piątego do ósmego fazy grupowej. Po ich zakończeniu poznamy ostateczny wygląd zestawień, a razem z nim formacje, które zakwalifikują się do play-offów.

Na początek warto zaznaczyć, iż mecze odbywać się będą wcześniej niż dotychczas. Pierwsze starcie każdego dnia rozpocznie się już o 6:00 czasu polskiego. W drugiej połowie fazy grupowej Worlds 2017 każdego dnia zobaczymy standardowo drużyny z innej grupy. Już w najbliższy czwartek, 12 października o jak najlepszy rezultat powalczą ekipy z zestawienia B. Następnego dnia ujrzymy w akcji zespoły z grupy C, natomiast w sobotę ze zbioru D. Fazę grupową zwieńczą w niedzielnych starciach formacje ze zbioru oznaczonego literą A.

Harmonogram pierwszego dnia drugiej części fazy grupowej Worlds 2017:

Czwartek, 12 października
6:00 Immortals vs GIGABYTE Marines Grupa B, Bo1
7:00 Longzhu Gaming vs Fnatic Grupa B, Bo1
8:00 Fnatic vs Immortals Grupa B, Bo1
9:00 GIGABYTE Marines vs Longzhu Gaming Grupa B, Bo1
10:00 GIGABYTE Marines vs Fnatic Grupa B, Bo1
11:00 Immortals vs Longzhu Gaming Grupa B, Bo1

Wszystkie mecze Worlds 2017 możecie obejrzeć z polskim komentarzem w ESL.TV Polska. Transmisje rozpoczynać się będą o godzinie 6:00. Pełny harmonogram oraz aktualną klasyfikację grupową możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rallen Kinguin

Maraton polskich drużyn – grają AGO, Kinguin i PRIDE

Dziś fanów Counter-Strike’a z kraju nad Wisłą czeka aż pięć pojedynków polskich drużyn w międzynarodowych turniejach. Napakowany meczami wtorek rozpoc...