Super Game E-Sport
fot. Super Game E-Sport

Turnieje LAN w CS:GO zawitają do Krzeszowic

20-22 października w Krzeszowicach odbędzie się impreza LAN organizowana przez SUPER GAME e-sport. Na terenie szkoły podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza rozegrane zostaną turnieje NTT System Quersus Puchar Polski oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie. Na wydarzenie zaprasza burmistrz gminy Krzeszowice, Wacław Gregorczyk, będący jego patronem. Na miejscu poza CS:GO dostępne będą także rozgrywki w FIFA 18.

Organizatorzy przewidują turnieje w CS:GO zarówno dla pięcioosobowych drużyn, jak i zawodników indywidualnych. Turniej 1vs1 przewidziano także w najnowszej części cyklu FIFA. Rozgrywki w ramach LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie otwarte są dla wszystkich chętnych szkół ponadgimnazjalnych, a udział w nich jest darmowy. W zawodach z cyklu NTT System Quersus Puchar Polski wymagane jest natomiast zapłacenie wpisowego w wysokości 250 złotych od drużyny. W obu przypadkach istnieje limit 16 drużyn. Wymagane jest także wypełnienie formularza zgłoszeniowego dla szkół oraz dla standardowych drużyn.

Więcej informacji na temat nadchodzącej imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie organizatorów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Łukasz Czepiela

Finały Red Bull Wjazd na Bramkę; do wygrania przelot z Łukaszem Czepielą

15 października na targach T-Mobile Warsaw Games Week odbędzie się faza finałowa Red Bull Wjazd na Bramkę. Szesnaście duetów rywalizować będzie w Rock...