fot. ESL/Patrick Strack

Destinyy oficjalnie zawodnikiem Immortals

Po kilkunastu dniach pełnienia roli stand-ina w spotkaniach 6. sezonu ESL Pro League, Lucas „Destinyy” Bullo de Lima oficjalnie zasilił szeregi Immortals, tym samym zostając czwartym zawodnikiem tej drużyny.

Informacja o pozyskaniu niespełna 20-letniego strzelca z Tempo Storm nikogo nie powinno dziwić, bowiem ten od jakiegoś czasu grał i trenował razem z zespołem.  – Po długich i owocnych rozmowach z organizacją jesteśmy przekonani, że będzie on doskonale pasował do obecnej trójki zawodników, czyli steela, boltza i horvy’ego – czytamy w oficjalnym oświadczeniu wystosowanym przez Immortals. Destinyy przed występami w Tempo Storm zdobywał doświadczenie także w Luminosity Gaming, a w przeszłości miał także okazję grać u boku obecnego trenera zespołu, Rafaela „zakka” Fernandesa.

Szefostwo Immortals wierzy, że pozyskując destinyy’ego, sprowadza w swe szeregi zawodnika, który z jednej strony jest zdecydowany i pewny swoich umiejętności, ale z drugiej obiecuje po sobie spory rozwój. W tym mają mu pomóc nowi, bardziej doświadczeni koledzy – dwóch z nich nie tak dawno doszło przecież do finału PGL Major Kraków.

Organizacja zapewniła także, że ogłoszenie piątego zawodnika sekcji Counter-Strike: Global Offensive nastąpi już wkrótce. Jeżeli wierzyć doniesieniom z Brazylii, ma być nim Caio „zqk” Fonseca.

Obecnie skład Immortals prezentuje się następująco:

  • Ricardo „boltz” Prass
  • Lucas „steel” Lopes
  • João „horvy” Horvath
  • Lucas „destiny” Bullo de Lima
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Super Game E-Sport

Turnieje LAN w CS:GO zawitają do Krzeszowic

20-22 października w Krzeszowicach odbędzie się impreza LAN organizowana przez SUPER GAME e-sport. Na terenie szkoły podstawowej nr 1 im. Adama Mickie...