fot. ELEAGUE

C9 i Astralis półfinalistami ELEAGUE CS:GO Premier 2017

Dwa pierwsze spotkania fazy pucharowej ELEAGUE CS:GO Premier 2017 zostały rozstrzygnięte. Awans do półfinału najpierw zapewnili sobie zawodnicy Cloud9, a następnie dołączyli do nich podopieczni Astralis.

Potyczka G2 z C9 rozpoczęła się od Cobblestone’a. Francuzi wykorzystali fakt gry po teoretycznie łatwiejszej stronie terrorystów i po pierwszej połówce prowadzili 9:6. Tuż po zmianie stron C9 nadrobiło straty, a później zaczęło pewnie kroczyć po zwycięstwo, które w końcu nadeszło. Północnoamerykańska formacja zwyciężyła 16:12. Druga potyczka, która odbyła się na Inferno, miała podobny przebieg. Do przerwy było wyrównanie, ale druga część starcia została całkowicie zdominowana przez Cloud9. Spory udział w zwycięstwie 16:8 miał Tarik „tarik” Celik, który był zdecydowanie najskuteczniejszy.

Następnie na serwerze pojawili się zawodnicy Fnatic i Astralis. Po ostatnich zwycięstwach Szwedów w ESL Pro League wiele osób spodziewało się, że w Atlancie także to oni będą triumfować. Stało się jednak zupełnie inaczej. Na Trainie Peter „dupreeh” Rasmussen i spółka dosłownie zmiażdżyli rywali, oddając im zaledwie 5 rund. Podopieczni Fnatic wyżej poprzeczkę zawiesili na Overpassie, ale i tam na nic się zdały ich starania. Raz jeszcze lepsze okazało Astralis, osiągając wynik 16:12 i awansując tym samym do półfinału ELEAGUE CS:GO Premier 2017.

10 października

Ćwierćfinały

20:00 G2 Esports 0:2 Cloud9
Cobblestone 12:16
Inferno 8:16
23:30 Astralis 2:0 Fnatic
Train 16:5
Overpass 16:12

Kolejne mecze w ramach fazy pucharowej ELEAGUE CS:GO Premier 2017 czekają nas już dziś wieczorem. Najpierw FaZe Clan podejmie Team EnVyUs, a następnie Heroic stanie w szranki z North. Aktualne informacje na temat tego turnieju możecie znaleźć w relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wideo: Spacer po nowym Dust2!