fot. DreamHack

Znamy wszystkich uczestników CIS Minor

Niedługo po ogłoszeniu ELEAGUE Major Boston 2018 wystartowały kwalifikacje do Minora, który odbędzie się w regionie CIS. W tym udział weźmie osiem zespołów – dwa zaproszone i sześć, które wywalczyły awans na drodze eliminacji, które zakończyły się wczoraj.

Eliminacje do Minora w tym właśnie regionie miały charakter otwarty. Pierwsze rundy rozgrywane były w trybie Bo1, a dopiero pod koniec wykorzystywany był system Bo3. W najlepszej czwórce znaleźli się zawodnicy AVANGAR, Quantum Bellator Fire, pro100 oraz NOTBAD, które po drodze wyeliminowało m.in. nowy zespół Emila „kUcheRa” Akhundova – forZe. Następnie rozegrano dodatkowe mecze o dwa ostatnie sloty, w których najlepsze okazały się ekipy FONTAN i Fantazeri.

Tym samym ostateczna lista uczestników CIS Minor wygląda następująco:

Team Spirit AVANGAR Quantum Bellator Fire FONTAN
Tengri pro100 NOTBAD Fantazeri

Minor dla regionu CIS odbędzie się 26-29 października w Bukareszcie. Dwie najlepsze ekipy awansują na kwalifikacje offline do Majora, a dodatkowo rywalizacja toczyć się będzie o nagrody z puli 50 000 dolarów.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

C9 i Astralis półfinalistami ELEAGUE CS:GO Premier 2017

Dwa pierwsze spotkania fazy pucharowej ELEAGUE CS:GO Premier 2017 zostały rozstrzygnięte. Awans do półfinału najpierw zapewnili sobie zawodnicy Cloud9...