fot. ESL/Helena Kristiansson

Virtus.pro zagra z AGO – czas na polskie derby w ESEA Premier!*

Na ten dzień czekało bardzo wielu fanów CS-a z Polski, jak i z innych krajów! Dziś wieczorem w szranki staną zawodnicy Virtus.pro i AGO Gaming. Jest to bez wątpienia jedno z najlepiej zapowiadających się spotkań dzisiejszego wieczora.

Wczoraj mieliśmy jeden maraton z polskimi drużynami, a dziś czeka nas drugi. Zmagania wystartują o 15:00, kiedy to AGO Gaming zagra z Teamem Dignitas w WCA 2017 Europe Main Qualifier. Jeśli Damian „Furlan” Kisłowski i spółka przegrają, to pożegnają się z trwającymi eliminacjami.

Później, o 18:00, przeniesiemy się do ESEA Premier Season 26. Właśnie o tej godzinie wystartują dwa pojedynki z udziałem Polaków – Team Kinguin będzie podejmował bułgarskie MK, a Virtus.pro stawi czoła Not Academy. Formacja Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego następnie zagra z AGO Gaming. Właśnie to spotkanie przyciągnie na pewno najwięcej polskich kibiców przed ekrany. AGO nie miało jeszcze szansy zmierzyć się z VP, a ostatnia nie najlepsza forma tych drugich może pozwolić mniej doświadczonej ekipie na sprawienie niemałej niespodzianki.

Polski maraton zakończy się potyczką AGO Gaming z Teamem EnVyUs. Będzie to mecz otwierający rywalizację w grupie D w internetowym turnieju Skinhub Season 2 i zostanie rozegrany w trybie BO1.

11 października
15:00 AGO Gaming vs Team Dignitas BO3
18:00 Team Kinguin vs MK BO1
18:00 Not Academy vs Virtus.pro BO1 ESL.TV Polska
19:00 Virtus.pro vs AGO Gaming BO1 ESL.TV Polska
21:00 AGO Gaming vs EnVyUs Academy BO1

Dwa spotkania Virtus.pro rozgrywane w ramach ESEA Premier Season 26 będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska.

Aktualizacja: mecz Team Kinguin vs MK, który miał się odbyć dziś o 18:00 został odwołany.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy wszystkich uczestników CIS Minor

Niedługo po ogłoszeniu ELEAGUE Major Boston 2018 wystartowały kwalifikacje do Minora, który odbędzie się w regionie CIS. W tym udział weźmie osiem zes...