fot. Turner Sports/ELEAGUE

FaZe z EnVyUs oraz duńskie derby – czas na drugi dzień ELEAGUE CS:GO

Po pierwszym dniu fazy pucharowej ELEAGUE CS:GO Premier 2017, który zakończył się zwycięstwami Cloud9 oraz Astralis, czas poznać resztę półfinalistów. W środowej porcji meczów Team EnVyUs sprawdzi formę FaZe Clanu, a Heroic z North zmierzą się w duńskich derbach.

Po pewnym zwycięstwie Cloud9 nad faworyzowanym G2 Esports fani ELEAGUE CS:GO Premier 2017 z pewnością wyczekują kolejnych niespodzianek. Jeszcze większą, niż tę sprawioną wczoraj przez Amerykanów, ma dziś szansę dokonać Team EnVyUs. Francusko-belgijski skład wydaje się być na straconej pozycji w meczu z FaZe Clanem, który kilka tygodni temu bez większych problemów ograł całą światową czołówkę na ESL One New York 2017. Naszpikowana gwiazdami formacja jest murowanym faworytem tego spotkania i jakikolwiek inny wynik od 2:0 byłby prawdziwą sensacją.

W późniejszej części wieczoru na kibiców czekają duńskie derby, które są jednym z powodów, dla których – naszym zdaniem – warto dziś położyć się nieco później (Dlaczego warto zarywać nocki dla ELEAGUE CS:GO Premier 2017?). Heroic i North stoją przed szansą nie tylko awansu do półfinału niezwykle prestiżowego turnieju, ale także ewentualny zwycięzca może mówić o sobie jako o duńskim numerze dwa. Trzy tygodnie temu lepsze okazało się Heroic, które na dwóch mapach ograło North w ramach ECS Season 4 Development League. Czy tym razem będzie podobnie? Start pojedynku zaplanowany jest na 23:30, jednak mecz rozpocznie się kilka chwil po zakończeniu pierwszego z dzisiejszych ćwierćfinałów.

10 października

Ćwierćfinały

20:00 FaZe Clan vs Team EnVyUs
Bo3
23:30 Heroic vs North
Bo3

Transmisja z ELEAGUE CS:GO Premier 2017 dostępna będzie na oficjalnym kanale ELEAGUE na Twitchu. Więcej informacji na temat rozgrywek znajdziecie w relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro zagra z AGO - czas na polskie derby w ESEA Premier!*

Na ten dzień czekało bardzo wielu fanów CS-a z Polski, jak i z innych krajów! Dziś wieczorem w szranki staną zawodnicy Virtus.pro i AGO Gaming. Jest t...