Xtrfy K3

Nowa hybrydowa klawiatura od NiP i Xtrfy

Należąca do Ninjas in Pyjamas marka Xtrfy prezentuje najnowsze urządzenie przeznaczone dla graczy. Xtrfy K3 łączy w sobie cechy klawiatury membranowej i mechanicznej dzięki autorskim przełącznikom Mem-chanical. Te mają za zadanie imitować wrażenie znane ze switchów Cherry MX Red, choć w rzeczywistości oparte są na technologii membranowej. Oprócz tego K3 oferuje funkcje podobne do innych popularnych modeli na rynku, w tym także w konfigurowane oświetlenie RGB.

Klawiatura pracuje w częstotliwości 1000 Hz, posiada funkcję Key Rollover umożliwiającą wciśnięcie do 19 klawiszy jednocześnie i nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Za kontrolę oświetlenia oraz inne, główne funkcje, odpowiadają wyznaczone skróty klawiszowe. Ustawienia zaś zapisywane są w wewnętrznej pamięci urządzenia. Producent gwarantuje także wysoki stopień wytrzymałości, dobrą jakość materiałów, zabezpieczenie przełączników przed zalaniem i zabrudzeniem i solidną, metalową płytkę będącą szkieletem klawiatury.

Xtrfy K3 trafi na polski rynek w listopadzie tego roku. Planowana cena detaliczna wynosić będzie 79 euro.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SEAL Esports trenuje w Katowice Gaming House

W Katowice Gaming House, w którym trenowały chociażby takie zespoły jak Immortals czy Team Dignitas, od poniedziałku przebywa polska drużyna Counter-S...