FNC Rekkles
fot. Riot Games

Czy Fnatic zdoła powstać z martwych? Zmagania Worlds 2017 wracają już jutro!

Po kilku dniach przerwy wracają zmagania najlepszych drużyn League of Legends. Już jutro rozpocznie się druga połowa fazy grupowej Worlds 2017. Jeżeli nie chcecie przegapić kolejnych meczów Mistrzostw Świata, radzimy nastawić budziki wcześnie, bowiem akcja rozpocznie się już o 6:00.

Na początek drugiej części zmagań grupowych zmierzą się formacje z zestawienia B. Po pierwszym tygodniu w najlepszej sytuacji jest – bez zaskoczenia – Longzhu Gaming, które zapisało na koncie trzy zwycięstwa. Trudno oczekiwać, aby świetna passa mistrzów Korei Południowej miała się nagle zakończyć. Tuż za nimi w tabeli Immortals, a oczko niżej GIGABYTE Marines. Zestawienie zamyka Fnatic, dla którego każdy jutrzejszy mecz będzie na wagę złota. Z play-offami podopieczni Dylana Falco mogą pożegnać się już po dwóch pierwszych zaplanowanych na jutro spotkaniach, o ile nie zawiodą w nich Immortals oraz Longzhu.

Harmonogram piątego dnia fazy grupowej Worlds 2017:

Czwartek, 12 października
6:00 Immortals vs GIGABYTE Marines Grupa B, Bo1
7:00 Longzhu Gaming vs Fnatic Grupa B, Bo1
8:00 Fnatic vs Immortals Grupa B, Bo1
9:00 GIGABYTE Marines vs Longzhu Gaming Grupa B, Bo1
10:00 GIGABYTE Marines vs Fnatic Grupa B, Bo1
11:00 Immortals vs Longzhu Gaming Grupa B, Bo1

Wszystkie mecze Worlds 2017 możecie obejrzeć w ESL.TV Polska. Przypominamy, że druga część fazy grupowej zaczynać się będzie o 3 godziny wcześniej, niż dotychczas. W czwartek transmisja wystartuje już o 6:00. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej między innymi pełny harmonogram rozgrywek oraz obecną klasyfikację grupową.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

izak i Leh zagrają na TwitchCon H1Z1 All-Stars Invitational

Piotr "izak" Skowyrski oraz Paweł "Leh" Lehmann wezmą udział w rozgrywanym w amerykańskim Long Beach H1Z1 All-Stars Invitational. Polacy znaleźli się...