ESWC Quake Champions

Quake Champions wpisany na listę dyscyplin ESWC

Electronic Sports World Cup już wkrótce zorganizuje własne rozgrywki w Quake Champions. Rozgrywki LAN odbędą się 1-3 listopada w stolicy Francji podczas targów Paris Game Week. Łączna pula nagród wyniesie 10 000 euro, a powalczy o nie szesnastu zawodników, w tym dwunastu zwycięzców nadchodzących kwalifikacji online oraz czterech Francuzów zaproszonych na podstawie formularzy zgłoszeniowych.

Organizatorzy przewidzieli cztery turnieje kwalifikacyjne w dniach 14-22 października. Z każdego z nich do finałów w Paryżu awansuje po trzech najlepszych graczy. W każdej z rund obowiązywać będzie limit 64 uczestników, co oznacza, że decydować będzie kolejność zgłoszeń z wymaganym potwierdzeniem gotowości do gry na pół godziny przed startem rozgrywek.

Harmonogram kwalifikacji:

 • 14 października – zapisy
 • 15 października – zapisy
 • 21 października – zapisy
 • 22 października – zapisy
 • Cztery z szesnastu slotów przypadną zawodnikom z Francji, jednak zwycięzcy kwalifikacji mogą liczyć na pokrycie kosztów wyjazdu i pobytu w Paryżu przez organizatorów. Do wygrania będzie łącznie 10 000 euro, z czego połowa trafi na konto zwycięzcy, a 2 500 euro zdobędzie srebrny medalista. Struktura rozgrywek zakłada także mecz o trzecie miejsce.

  Tagi: , ,
  Przeczytaj poprzedni wpis: close

  Drugie zwycięstwo Virtusów w ESEA Premier Season 26

  Początek nie był najbardziej udany dla Virtus.pro, ale po zmianie stron wszystko wróciło już do normy, dzięki czemu nasi rodacy pokonali duńskie Not A...