fot. ELEAGUE

FaZe i North także awansują do półfinału ELEAGUE CS:GO Premier

Dotychczas rozegrano cztery mecze fazy pucharowej ELEAGUE CS:GO Premier 2017 i jeszcze żaden nie zakończył się innym wynikiem niż 2:0. Drugiego dnia play-offów awans do półfinału zapewnili sobie natomiast podopieczni FaZe Clanu i North.

Wczoraj jako pierwsi w szranki stanęli zawodnicy FaZe i Teamu EnVyUs. Formacje najpierw spotkały się na Nuke’u. Choć to międzynarodowy superteam zaczynał po stronie antyterrorystów, to na półmetku miał zaledwie jeden punkt przewagi. Jednak po zmianie stron FaZe wyprowadzało udane ataki, co zaowocowało zwycięstwem tej ekipy 16:12. Zupełnie inaczej przebiegał pojedynek na Overpassie. Tam EnVyUs nie miało bowiem żadnych szans. Do przerwy francusko-belgijski skład miał na swoim koncie dwie rundy, a w drugiej części ugrał jeszcze tylko jedną, kończąc drugą mapę rezultatem 3:16, a cały ćwierćfinał 0:2.

Pierwsza runda fazy pucharowej zakończyła się pojedynkiem dwóch duńskich ekip – North oraz Heroic. Pojedynek, który śmiało można nazwać batalią o miano drugiej najlepszej duńskiej drużyny CS:GO, zakończył się pewną wygraną North. To własnie Kristian „k0nfig” Wienecke i jego koledzy z drużyny kontrolowali od początku do końca przebieg potyczek na Overpassie i Mirage’u, dzięki czemu obie wygrali wynikiem 16:7. Zwycięska formacja w półfinale zmierzy się z FaZe Clanem.

11 października

Ćwierćfinały

20:00 FaZe Clan 2:0 Team EnVyUs
Nuke 16:12
Overpass 16:3
23:30 Heroic 0:2 North
Overpass 7:16
Mirage 7:16

Dziś wieczorem rozegrane zostaną kolejne mecze fazy pucharowej ELEAGUE CS:GO Premier 2017 – Cloud9 zagra z Astralis, a FaZe Clan podejmie North. Aktualne informacje możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

device: Czujemy, że możemy wygrać ELEAGUE CS:GO Premier 2017

Astralis pewnie pokonało Fnatic w ćwierćfinale ELEAGUE CS:GO Premier 2017 w czym duża zasługa Nicolaia „device’a” Reedtza, który prezentował wyborną f...