fot. AGO Gaming

Kolejny mecz AGO na międzynarodowej arenie. Rywalem Vega Squadron

Przed naszymi rodakami z AGO Gaming ostatni mecz w fazie grupowej WCA 2017 Europe Main Qualifier. Na drodze ekipy Mateusza „TOAO” Zawistowskiego dziś stanie Vega Squadron, a stawką będzie awans do play-offów eliminacji.

Polacy mają za sobą trzy spotkania w fazie grupowej głównych kwalifikacjach. Oprócz dwóch zwycięstw – nad Teamem LDLC.com i Teamem Dignitas – na swoim koncie mają także jedną przegraną, w starciu z Vega Squadron. Właśnie ta ostatnia drużyna będzie dziś rywalem AGO. O poniesionej 2 dni temu porażce Polacy powinni zapomnieć i skupić się na dzisiejszym spotkaniu. Wczoraj polska formacja rozegrała i – co ważniejsze – wygrała wszystkie trzy spotkania, wliczając w to batalie z Virtus.pro i dignitas. Jeśli dziś podtrzyma tę dobrą passę, to wywalczy sobie awans do ćwierćfinału kwalifikacji.

Pojedynek z udziałem Vega Squadron i AGO Gaming rozpocznie się wyjątkowo wcześnie, bo już o 14:30 i zostanie rozegrany w trybie best of three. Transmisja dostępna będzie m.in. na kanale Olka „vuzzey’a” Kłosa.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe i North także awansują do półfinału ELEAGUE CS:GO Premier

Dotychczas rozegrano cztery mecze fazy pucharowej ELEAGUE CS:GO Premier 2017 i jeszcze żaden nie zakończył się innym wynikiem niż 2:0. Drugiego dnia p...