Mysterious Monkeys Kikis
fot. Riot Games

Kikis rozstał się z Mysterious Monkeys

Mateusz „Kikis” Szkudlarek nie jest już zawodnikiem Mysterious Monkeys – taką informację polski toplaner podał wczoraj za pośrednictwem Twittera. Nasz rodak rozpoczął tym samym poszukiwania nowego pracodawcy.

Kikis do Mysterious Monkeys dołączył w czerwcu tego roku. Polski toplaner miał pomóc drużynie w osiągnięciu dobrego wyniku w europejskiej edycji LCS. Choć nasz rodak niejednokrotnie pokazywał sięz dobrej strony, to ostatecznie jego ekipa i tak skończyła w relegacjach. Tam przegrała dwa spotkania i pożegnała się z rozgrywkami, spadając do Challenger Series.

Według oficjalnej bazy danych Riot Games kontrakt naszego rodaka z MM miał obowiązywać go do 20 listopada bieżącego roku, co wskazywałoby na to, że Polak rozwiązał swoją umowę. Jak możemy przeczytać w opublikowanym przez niego wpisie, jest zainteresowany zarówno propozycjami drużyn z Europy, jak i Ameryki Północnej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

peet: Słyszeliśmy, że jest szansa na odbanowanie michiego

Wczoraj odwiedziliśmy SEAL Esports, które przebywa na bootcampie w Katowice Gaming House, gdzie przygotowuje się od nadchodzących turniejów. Podczas w...