Startują Mistrzostwa Polski Rainbow Six: Siege; do wygrania 20 000 złotych

Już 14 października na targach T-Mobile Warsaw Games Week rozpoczną się finały Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege. O tytuł rywalizować będą cztery najlepsze krajowe zespoły: Invicta-Gaming, The Unknowns, Sawdust Team i 1st Cav eSports Club. Pula nagród sięgnie 20 000 złotych, z czego połowa przypadnie zwycięzcom. Na scenie, przed zgromadzoną publicznością, rozegrane zostaną cztery pojedynki, które będzie można także oglądać na żywo przez Internet.

W Warszawie wystąpią Invicta-Gaming, The Unknowns, Sawdust Team oraz 1stCav eSports Club. Zespoły te awansowały do fazy finałowej zajmując pierwsze dwa miejsca w grupach A i B poprzedniej fazy. W pierwszym półfinale zmierzą się Sawdust Team oraz Invicta-Gaming, a następnie zagrają The Unknowns oraz 1stCav eSports Club.

Harmonogram:
Sobota, 14 października:

  • 15:00 – półfinał #1 – Sawdust Team vs. Invicta-Gaming
  • 17:00 – półfinał #2 – 1stCav eSport Club vs. The Unknowns

Niedziela, 15 października:

  • 12:15 – mecz o trzecie miejsce
  • 14:45 – wielki finał

Wszystkie spotkania rozgrywane będą w formacie Bo3 z zachowaniem standardowych zasad panujących w turniejach Rainbow Six: Siege, w tym z procedurą wyboru map. Zwycięzcy turnieju otrzymają 10 000 złotych, natomiast srebrni medaliści mogą liczyć na połowę tej kwoty. Zdobywcy trzeciej i czwartej lokaty otrzymają natomiast po 2 500 złotych.

Rozgrywki będą transmitowane na żywo z targów T-Mobile Warsaw Games Week. Zawody komentować będą Jakub „Kromka” Górka oraz Marcin „Marciu” Prusinowski. Transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale Ubisoft na platformie Twitch.tv.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gracze STS: półfinały ELEAGUE Premier 2017 bez niespodzianek

Kolejna odsłona rozgrywanego w Atlancie turnieju zbliża się ku końcowi. Na placu boju pozostały już tylko 4 drużyny, które dziś wieczorem rozegrają me...