Illuminar Gaming otwiera rekrutację do dywizji CS:GO

Niecały tydzień temu Illuminar Gaming ogłosiło, iż planuje rozszerzyć swoją działalność o kolejną dywizję, czego pierwszym efektem było podjęcie współpracy z Adamem „destru” Gilem. Organizacja dobitnie zaznaczyła wtedy, że podjęcie kroków w kierunku sceny Counter-Strike: Global Offensive nie będzie wiązało się ze zwykłym przyjęciem pod swoje skrzydła gotowej, zgranej piątki zawodników.

Dziś włodarze organizacji w końcu ujawnili szczegółowe informacje na temat swojego nowego projektu. Jak się okazuje, Illuminar Gaming startuje z otwartymi testami, które będą podzielone na dwa etapy. W pierwszym z nich znajdzie się łącznie dziesięciu zawodników – pierwsza piątka zostanie wyselekcjonowana przez menadżera iHG, druga natomiast będzie musiała okazać się najlepsza pośród wszystkich kandydatów otwartej rekrutacji. Chętni spróbowania swoich sił będą mogli wypełnić formularz znajdujący się pod tym adresem. Minimalnym wymaganiem jest jednak osiągnięcie co najmniej dziesiątego poziomu w Polish Pro League. Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 października bieżącego roku.

Celem całego przedsięwzięcia Illuminar Gaming jest wyłonienie możliwie najlepszej piątki zawodników, która otrzyma w pełni profesjonalne kontrakty na pół roku, a więc śmiało można powiedzieć, iż gra jest warta świeczki. Poniżej przedstawiamy grafikę objaśniającą przebieg całego projektu:

— Dynamicznie rozwijająca się scena sportów elektronicznych daje szereg możliwości dla nowych, ambitnych zawodników, którzy chcą zaznaczyć swój ślad. Projekt Illuminar Gaming ma na celu wesprzeć wyróżniających się graczy, dać im szansę, którą sam kiedyś chciałem dostać. Profesjonalny kontrakt, pełny support, wsparcie mentalne i chęć dzielenia się doświadczeniem nabytym poprzez 10 lat funkcjonowania w świecie gamingu, mam nadzieję pomoże nowym graczom IHG wspiąć się poziom wyżej i sięgnąć po upragnione tytuły. To wszystko połączone z ciężką pracą i zaangażowaniem zawodników może zmienić układ sił na krajowym, a miejmy nadzieję nie tylko, podwórku CS:GO — przyznaje menadżer dywizji Counter-Strike’a Illuminar Gaming, Adam „destru” Gil.

Dziesiątka wybrańców zostanie finalnie ogłoszona 29 października, wtedy też rozpocznie się drugi etap rekrutacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startują Mistrzostwa Polski Rainbow Six: Siege; do wygrania 20 000 złotych

Już 14 października na targach T-Mobile Warsaw Games Week rozpoczną się finały Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege. O tytuł rywalizować będą cztery n...