Cinkrof
fot. ESL

Cinkrof dołącza do Movistar Riders

Jeden z najbardziej utalentowanych polskich junglerów, Jakub „Cinkrof” Rokicki oficjalnie dołącza do Movistar Riders. Będzie to dla niego kolejna przygoda w lidze hiszpańskiej.

Nie da się ukryć, że o powrocie Cinkrofa do Hiszpanii mówiło się od dłuższego czasu. Pomimo dobrych wyników osiąganych razem z Pompa Teamem, postanowił on zmienić otoczenie i dołączyć do formacji występującej na co dzień w Superliga Orange.

Poprzednia przygoda Cinkrofa w Hiszpanii była dla niego bardzo udana. To właśnie dzięki występom w The G-Lab Penguins, znanemu także jako Penguins Mafia, udało mu się pokazać na tamtejszej scenie, dzięki czemu trafił do ThunderX3 Baskonii. Po zdobyciu pierwszego miejsca podczas fazy zasadniczej wiosennego splitu Superligi Orange odszedł do Origen, gdzie miał okazję występować w EU LCS.

Najprawdopodobniej swój pierwszy mecz w barwach nowej drużyny Cinkrof rozegra już w najbliższy wtorek, 17 października. Movistar Riders podejmie były zespół Polaka, ThunderX3 Baskonię. Dla jego ekipy będzie to okazja na zdobycie pierwszych punktów w lidze.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiP triumfuje w 6. edycji Hellcase Cup

Zawodnicy Ninjas in Pyjamas okazali się najlepsi w 6. edycji internetowego turnieju Hellcase Cup. Dzięki wygranej z mousesports w wielkim finale na ko...