fot. ESL

AGO zagra w CSGOFAST.COM CUP #1

CSGOFAST.com we współpracy z duńskim portalem Dust2.dk zorganizuje pierwszą odsłonę internetowych rozgrywek dla drużyn CS:GO. W CSGOFAST.COM CUP #1 udział weźmie osiem zespołów, w tym jedna z Polski – AGO Gaming.

Organizatorzy zmagań zaprosili do udziału siedem formacji. Ósmy uczestnik wyłoniony zostanie w kwalifikacjach, które odbędą się 29 października. Wszystkie zainteresowane zespoły mogą zgłosić się do gry pod podanym adresem.

Pierwsza odsłona pucharu CSGOFAST.COM będzie trwała trzy dni i rozpocznie się 30 października. Triumfatorzy rozgrywek wzbogacą się o 7 tysięcy dolarów, natomiast drugi zespół w klasyfikacji zgarnie 3 tysiące.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy, w których obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji. Decydujące spotkania w grupach, podobnie zresztą jak te w fazie pucharowej, rozegrane zostaną w trybie best of three.

Lista zaproszonych zespołów wygląda następująco:

AGO Gaming eXtatus ALTERNATE aTTaX Sharks
Tricked Esport Singularity Vexed
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gracze za dobrzy na swoje obecne drużyny. Odc. 1 - electronic i jkaem

W Counter-Strike’u, jak w każdej drużynowej dyscyplinie, sukces zależny jest od wielu czynników. Trudno o regularne podnoszenie pucharów w sytuacji, w...