fot. ESL

NEEX i LUULIGUZMAN odsunięci od składu Izako Boars!

Po PGA 2017 wydawało się, że w Izako Boars nadejdą wreszcie spokojniejsze miesiące. Zespół od wielu miesięcy zmagał się problemami kadrowymi, przez co zmuszony był występować z kolejnymi zmiennikami. Dopiero na poznańskiej imprezie Piotr „izak” Skowyrski zaprezentował dwóch nowych graczy, którzy mieli definitywnie zapełnić powstałe luki.

Nie trwało to jednak długo, bo wewnętrzne konflikty nadal się nagromadzały. Efektem była dzisiejsza decyzja Skowyrskiego, zgodnie z którą Sebastian „NEEX” Trela oraz Kamil „LUULIGUZMAN” Pala zostali odsunięci od drużyny. Oznacza to, że w ekipie pozostał już tylko jeden zawodnik z pierwotnego, sformowanego w marcu tego roku składu – Kamil „kamil” Kamiński.

W ich miejsce tymczasowo dojdą natomiast Szymon „Lys” Łondka i Piotr „nawrot” Nawrocki. Obaj gracze zostali niedawno wybrani przez izaka do udziału w projekcie Join the Republic: Community Challenge, w ramach którego mają wraz z nim wyjechać na lanowe zawody do Szwecji. Ponadto Nawrocki reprezentował dotychczas barwy INETKOX w Polskiej Lidzie Esportowej.

W związku z tym skład Izako Boars prezentuje się obecnie następująco:

  • Kamil „kamil” Kamiński
  • Mateusz „matty” Kołodziejczyk
  • Dawid „xype” Lach
  • Szymon „Lys” Łondka – testy
  • Piotr „nawrot” Nawrocki – testy
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro miażdży PRIDE w ESEA Premier

Virtus.pro całkowicie zmiażdżyło podopiecznych PRIDE w ESEA Premier Season 26. Filip "NEO" Kubski i jego koledzy z drużyny na Mirage'u oddali zwycięzc...