fot. ESL

AGO zagra z tomorrow.gg o drugi slot na europejskich finałach WESG 2017

Polskie eliminacje do WESG 2017 mają się ku końcowi. Wczoraj wieczorem wszystkich zaskoczyło Venatores, które nieoczekiwanie wywalczyło slot na europejskich finałach kosztem faworyzowanego PRIDE. Dziś natomiast o podobną niespodziankę będzie chciało pokusić się tomorrow.gg, które podejmie AGO Gaming.

AGO Gaming vs tomorrow.gg
18:00 (BO3)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Michał „snatchie” Rudzki Maciej „DESTROJ” Deorocki
Mateusz „TOAO” Zawistowski Mateusz „jrz” Jarosz
Tomasz „phr” Wójcik Kuba „Markoś” Markowski
Damian „Furlan” Kisłowski Michał „molsi” Łącki
Dominik „GruBy” Świderski Patryk „Sidney” Korab

Mateusz „jrz” Jarosz i spółka zadziwili wszystkich już jakiś czas temu, dość niespodziewanie awansując do wielkiego finału Pucharu Polski Cybersport. Tam co prawda Kopciuszek nie miał żadnych szans w starciu z PRIDE, ale swój cel i tak osiągnął, bo udało mu się awansować do 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Z kolei w czwartek w nieco zmienionym składzie tomorrow.gg bez większych problemów przebrnęło przez kolejne etapy krajowych eliminacji, pokonując m.in. Pompa Team, czyli pogromców Teamu Kinguin. Nie da się jednak ukryć, że z tak trudnym jak AGO rywalem t.gg jeszcze się w tych kwalifikacjach nie mierzyło. Podopieczni Mikołaja “miNiroxa” Michałkówa na swoim koncie mają m.in. triumf nad SEAL Esports i nie da się ukryć, że to właśnie oni są bezwzględnym faworytem dzisiejszego pojedynku.

Transmisja z meczu pomiędzy AGO Gaming a tomorrow.gg dostępna będzie na polskim kanale Nvidia na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Misfits wygrywa turniej ostatniej szansy i zagra na Minorze

Po tym, jak ze względu na problemy wizowe jednego z zawodników z amerykańskiego Minora wycofała się ekipa FRENCH CANADIANS, organizatorzy tamtejszych...