fot. PGL

fox w portugalskim składzie na iberyjskie eliminacje do WESG 2017

Przed nami kolejny turniej eliminacyjny do WESG 2017, tym razem zorganizowany dla krajów iberyjskich. Z uwagi na obostrzenia zawarte w regulaminie część graczy nie mogła wystąpić na imprezie w swoich zwyczajowych drużynach, dlatego też zdecydowali się oni utworzyć specjalne, okolicznościowe miksy. Jednym z takich zawodników jest Ricardo „fox” Pacheco.

Portugalczyk na co dzień reprezentuje barwy Teamu Dignitas, jednak podczas kwalifikacji do World Electronic Sports Games 2017 będzie on przewodził ekipie pod nazwą OFFSET.Portugal. Poza 30-latkiem znalazło się tam także miejsce dla kilku innych postaci znanych na portugalskiej scenie. Oczywiście wszyscy teraz lub w przeszłości grali dla najbardziej znanej tamtejszej formacji, k1ck eSports Club.

Poza foxem, najważniejszym elementem składu ma być również doświadczony już João „KillDream” Ferreira, który ostatnio pełnił rolę rezerwowego w Team Heretics, a wcześniej kojarzony był również Team Alientech i paiN Gaming. Co ciekawe, w drużynie zabrakło miejsca dla Christophera „MUTiRiSa” Fernandesa i Ricardo „rmn” Oliveiry. Obaj w październiku ubiegłego roku pojechali wraz z Pacheco na europejskie finały WESG 2016 w Kijowie, ale teraz podczas eliminacji będą pełnić rolę zmienników.

Skład OFFSET.Portugal prezentuje się następująco:

  • Ricardo „fox” Pacheco
  • Joao „KillDreaM” Ferreira
  • Luis „zpr” Marques
  • Pedro „million” Teixeira
  • Rui „vts” Soares
  • Christopher „MUTiRiS” Fernandes – zmiennik
  • Ricardo „rmn” Oliveira – zmiennik
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 i mousesports rozpoczynają DreamHacka od zwycięstw

Za nami dwa pierwsze mecze podczas DreamHack ASTRO Open Denver 2017 w Counter-Strike: Global Offensive. Rywalizację rozpoczęły już obie grupy - w inau...