fot. Esports Heaven

Niespodzianka w Overwatch APEX – GC Busan triumfatorem 4. sezonu!

Zakończony dziś 4. sezon OGN Overwatch APEX przyniósł niespodziewane rozstrzygnięcia. Po końcowy triumf sięgnęło bowiem szerzej nieznane GC Busan, które w wielkim finale rozgrywek pokonało 3:2 faworyzowane RunAway.

Won-Sik „Closer” Jung wraz z kolegami do zapewnienia sobie zwycięstwa potrzebowali aż pięciu map, z czego większość z nich była zdecydowanie wyrównana. Tak naprawdę dopiero na Eichenwalde, które miało zadecydować o losach mistrzowskiego tytułu, zawodnicy z Pusan byli w stanie bardziej zdominować bardziej utytułowanych rywali, wygrywając z nimi 3:1. Dla RunAway był to już drugi w historii przegrany finał OGN APEX – w sezonie 2. ekipa Sang-hoon „Kaisera” Ryu uległa Lunatic-Hai.

Dzięki zwycięstwu GC Busan zgarnęło główną nagrodę w wysokości ok. 92 tysięcy dolarów. Z kolei RunAway wzbogaciło się o ok. 38,5 tysiąca. Przypomnijmy, że kilka dni temu rozegrany został także mecz o trzecie miejsce, podczas którego Cloud9 KongDoo3 pokonało Nc Foxes, zgarniając tym samym ok. 14 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro SK Gaming, TaZ, FalleN

SK pierwszym rywalem Virtus.pro podczas EPICENTER 2017

Mimo że zmagania o dziką kartę EPICENTER 2017 jeszcze przed nami, organizatorzy rosyjskich zawodów postanowili już teraz podzielić się z nami terminar...