Stark x-kom VenatoreS
fot. fb.com/venatores

stark: jeśli nas odbanują, pojedziemy na WESG jako trzecia ekipa z Polski

Ciągle niejasna pozostaje przyszłość Venatores. Wczoraj półfinaliści Pucharu Polski Cybersport zostali niespodziewanie zdyskwalifikowani z europejskich finałów WESG 2017, zaś ich miejsce zajęło Virtus.pro. Jak się jednak okazuje, Krzysztof „stark” Lewandrowski i spółka nie złożyli jeszcze broni.

Przypomnijmy, że kontrowersyjne wykluczenie ma związek ze zbanowanym kontem, które rzekomo miało należeć do Patryka „Patitka” Fabrowskiego. Rzekomo, bo jak dotychczas Valve tego nie potwierdziło i dopóki tego nie zrobić można uznać, że ban WESG był bezpodstawny. Niemniej pozostaje pytanie – co jeśli twórcy CS:GO oczyszczą Patika z zarzutów? Wszak slot został już przydzielony. Wszelkie wątpliwości na ten temat za pośrednictwem mediów społecznościowych rozwiał wspomniany już stark.

Europejskie kwalifikacje do World Electronic Sports Games 2017 odbędą się między 22 a 26 listopada w Barcelonie. W ich trakcie do wygrania będzie łączna pula nagród w wysokości 92,5 tysiąca dolarów oraz dwanaście slotów na światowych finałach WESG 2017.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niespodzianka w Overwatch APEX – GC Busan triumfatorem 4. sezonu!

Zakończony dziś 4. sezon OGN Overwatch APEX przyniósł niespodziewane rozstrzygnięcia. Po końcowy triumf sięgnęło bowiem szerzej nieznane GC Busan, któ...