fot. ESL

PRIDE i Kinguin powalczą o kolejne punkty w ESEA Premier 26

Nieco w cieniu EPICENTER 2017, w którym udział bierze choćby Virtus.pro, inne polskie drużyny rozegrają dziś kolejne mecze w 26. sezonie ESEA Premier. A jeżeli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to dziś także odbędzie się finał polskich eliminacji do WESG 2017 pomiędzy AGO Gaming a wspomnianymi Virtusami.

Pojedynek wicemistrzów Polski z przebywającymi w St. Petersburgu podopiecznymi Jakuba „kubena” Gurczyńskiego pierwotnie zaplanowany był na weekend, jednak ze względu na napięty terminarz Virtus.pro, które wtedy grało spotkania z Astralis, został przełożony na wtorek. W chwili pisania tego newsa nie ma pewności, co do rozegrania dziś tego meczu, jednak jeżeli do niego dojdzie, to powinien się on rozpocząć o godzinie 17:00. AGO Gaming, które ostatnio wygrało z VP na Inferno, tym razem będzie musiało triumfować na dwóch mapach, by ograć Wiktora „TaZa” Wojtasa i spółkę.

Wtorek będzie także doskonałą okazją do tego, by PRIDE i Team Kinguin zamazały zostawioną po sobie plamę w 26. sezonie ESEA Premier. Wczoraj obie te ekipy zawiodły, przegrywając kolejno z Fragsters oraz Team aAa, co sprawia, że dziś powinny poszukać kompletu punktów. A o te nie będzie łatwo przede wszystkim dla zespołu Jacka „MINISE’a” Jeziaka. PRIDE czekają dziś dwa mecze – z eXtatus oraz wspomnianym aAa. Czesko-słowacka ekipa pokazała swoją siłę chociażby w wygranym starciu z AGO, a Francuzi z Mathieu „ZywOo” Herbautem w składzie udowodnili, że dysponują sporą siłą ognia. Teoretycznie najprostsze zadanie czeka Kinguin, które zmierzy się z fińskim iGame.com.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

24 października
17:00 Virtus.pro vs AGO Gaming BO3
18:00 iGame.com vs Team Kinguin BO1 transmisja
18:00 PRIDE vs eXtatus BO1 transmisja
21:00 Team aAa vs PRIDE BO1 transmisja
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Słaby dzień Polaków w ESEA Premier. AGO, Kinguin i PRIDE bez punktów

Poniedziałek nie był specjalnie fartowny dla polskich ekip występujących w ESEA Premier. Wczoraj aż trzy z nich – AGO Gaming, Team Kinguin oraz PRIDE...