fot. EPICENTER

Virtus.pro w półfinale SL i-League Invitational Shanghai

Zawodnicy Virtus.pro zapewnili sobie miejsce w półfinale SL i-League Invitational Shanghai. W meczu wygranych grupy B podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego okazali się lepsi od Renegades.

Renegades 0 : 2 Virtus.pro
(SL i-League Shanghai 2017)
6 5 Cobblestone 10 16
1 6
11 7 Inferno 8 16
4 8
Train

Pomimo przegranej pistoletówki Polacy bardzo szybko doskoczyli punktami do swoich rywali i niedługo później wyszli na prowadzenie. Gra podopiecznych kubena w defensywie mogła cieszyć oko. Ataki Renegades, poza drobnymi przypadkami, były odpierane wręcz podręcznikowo. Na półmetku nasi rodacy prowadzili aż 10:5. Druga odsłona pojedynku na Cobblestonie była w zasadzie formalnością. NEO i spółka wygrali pistoletówkę i później nie mieli już żadnych problemów, by dowieźć triumf do końca.

Początek starcia na drugiej mapie nie wyglądał już tak kolorowo. Renegades, ponownie grając po stronie terrorystów, narzuciło wysokie tempo i przez pewien moment dominowało Polaków. Virtus.pro ostatecznie zdołało ustabilizować sytuację na polu bitwy, ale do przerwy wygrywało tylko 8:7. Druga odsłona spotkania była już dużo lepsza. Snax i jego koledzy zaprezentowali świetną grę w ofensywie i ostatecznie wygrali 16:11.

Polacy poznają swojego półfinałowego rywala dopiero jutro, gdy rozegrane zostaną spotkania decydujące w obu grupach. Wszystkie informacje dotyczące rozgrywek znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Space Soldiers za mocne. PRIDE odpada z europejskiego Minora PGL

PRIDE ostro walczyło, ale ostatecznie musiało pogodzić się z porażką. Polska formacja w decydującym meczu grupy B przegrała 1:2 ze Space Soldiers, prz...