fot. ESL/Helena Kristiansson

seized wypożyczony do FlipSid3 Tactics

Wraz z ogłoszeniem transferu Denisa „electronica” Sharipova włodarze Natus Vincere poinformowali, że Denis „seized” Kostin zostanie wypożyczony do FlipSid3 Tactics. Rosyjski zawodnik będzie reprezentował nowe barwy do końca tego roku.

Kostin stanowił o sile Natus Vincere ponad cztery lata. Początki jego przygody z wschodnioeuropejską formacją sięgają sierpnia 2013 roku, kiedy to 23-latek odszedł z Begrip Gaming. seized wystąpił pod banderą Na`Vi na jedenastu turniejach rangi Major.

– Ta decyzja miała związek z atmosferą wokół zespołu – powiedział w oświadczeniu seized. – Nie była ona zbyt produktywna zarówno dla mnie, jak i dla drużyny. Z tego też powodu zmiany były konieczne. Chciałbym podziękować chłopakom, którzy grali ze mną przez cały ten czas. Mieliśmy nasze wzloty i upadki, przeszliśmy razem naprawdę sporo. Jestem wdzięczny Uginowi za wszystkie lekcje, porady oraz pomoc, jakiej mi udzielił. Pomogłeś mi zmienić się na lepsze. Chciałbym podziękować również Egorowi „flamiemu” Vasilyevowi za bycie najlepszym kolegą z drużyny w całej mojej karierze. Dziękuję organizacji za to, co zrobiłem przez te cztery lata. Bez Na`Vi nie byłbym w miejscu, w którym znajduje się obecnie. Kto wie, może któregoś razu ponownie przywdzieję czarno-żółty trykot. Do zobaczenia! – zakończył Kostin.

Rosjanin będzie występował w barwach FlipSid3 Tactics przynajmniej do końca roku. Do ostatniego dnia grudnia obowiązuje bowiem jego umowa z Natus Vincere. Niewykluczone, że po tym okresie seized zdecyduje się na podpisanie kontraktu z nową organizacją.

Skład FlipSid3 Tactics:

  • Andrey „B1ad3” Gorodenskiy
  • Georgi „WorldEdit” Yaskin
  • Yegor „markeloff” Markelov
  • Jan „wayLander” Rahkonen
  • Denis „seized” Kostin (wypożyczenie)
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: electronic nowym graczem Natus Vincere!

Od dawna zapowiadany transfer wreszcie doszedł do skutku! Denis "electronic" Sharipov, który dotychczas reprezentował barwy FlipSid3 Tactics, został n...