fot. Blizzard

Moira na serwerach testowych Overwatch

Od zakończenia BlizzConu minęły zaledwie trzy dni, ale Blizzard nie traci czasu. Minionej nocy pracownicy studia odpowiedzialnego za Overwatch wypuścili nową aktualizację serwera testowego, która pozwoli wszystkim chętnym sprawdzić w akcji zapowiedzianą w Anaheim postać – Moirę.

Przypomnimy, że Moira O’Deorain to nowa bohaterka wsparcia, która reprezentuje barwy Szponu, jednej z mroczniejszych organizacji świata Overwatch. W sposobie gry przypomina ona nieco połączenie Symmetry oraz Lúcio, chociaż tak naprawę trudno jednoznacznie stwierdzić czy i jak bardzo wpłynie ona na ogólny obraz spotkań. W najbliższym czasie możemy się spodziewać jednak szeregu poprawek, które pozwolą lepiej zbalansować Moirę przed zaimplementowaniem jej na serwery publiczne.

Niemniej to nie wszystko, co wraz z sobą przyniosła nocna aktualizacja. Blizzard postanowił także kontynuować zmiany, jakie od dłuższego czasu dotykają Anę oraz zwłaszcza Łaskę. W przypadku tej pierwszej, lekkiemu wzmocnieniu uległ karabin biotyczny, który od teraz zadaje 70 punktów obrażeń (wcześniej 60). Jeśli zaś chodzi o panią medyk ze Szwajcarii, kolejnej już modyfikacji uległ system wskrzeszania, które trwać będzie 1,75 sekundy i zwolni ruchy bohaterki. Jakby tego było mało, może ono zostać przerwane poprzez np. zhakowanie przez Sombrę. Ograniczenia w poruszaniu się nie obowiązują natomiast po załączeniu umiejętności Walkiria.

Gracze, którzy chcieliby przetestować wprowadzone nowości, muszą zapisać się do grona użytkowników serwerów testowych. Dokładna instrukcja jak tego dokonać znajduje się na oficjalnej stronie gry.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Giants Jactroll

Jactroll wraca do pierwszego składu Giants. Dziś zagra mecz w hiszpańskiej lidze

Gdy w ostatnich tygodniach Giants Gaming grało w Superlidze Orange bez Jakuba "Jactrolla" Skurzyńskiego, pojawiły się pytania dotyczące przyszłości na...