fot. Riot Games

Trzech Polaków w drużynie All-Star? Ruszyło głosowanie

Dzisiejszego wieczora na stronie lolesports ruszyło głosowanie na drużynę gwiazd, która reprezentować będzie każdy region na turnieju, który zakończy tegoroczny sezon. Wśród nominowanych graczy europejskich znajdziemy aż trzech Polaków.

W tegorocznym głosowaniu zagłosować można jedynie na zawodników z regionu, w którym zarejestrowane zostało konto gry. Dzięki temu, reprezentacja Europy zostanie wybrana przez graczy z tego kontynentu, co ma sprawić, że będą oni bardziej przywiązani do zawodników. Swój głos można oddać na graczy, którzy w EU LCS zagrali w co najmniej 20% spotkaniach letniego splitu. W przypadku gdy więcej niż dwóch zawodników z tej samej drużyny awansuje na All-Star, na turniej pojedzie dwóch z największą liczbą głosów.

Wśród zawodników, którzy mają szansę pojawić się na turnieju znajduje się aż trzech Polaków. Marcin „Jankos” Jankowski (H2K), Oskar „Vander” Bogdan (Team Vitality) oraz Mateusz „Kikis” Szkudlarek (Mysterious Monkeys) spełniają wszystkie zasady, dzięki czemu można oddać na nich swój głos. Dla pierwszego z nich byłby to kolejny występ w reprezentacji Europy.

Zagłosować na swoich faworytów możecie w tym miejscu. Spieszcie się, gdyż głosowanie trwa jedynie przez trzy dni, do 10 listopada.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

shz oficjalnie dołącza do Immortals

Nie ustają roszady personalne, które od kilku tygodni obserwować możemy w Immortals. Brazylijska formacja w małym już tylko stopniu przypomina ekipę,...