fot. StarLadder

Czwartkowy maraton Virtus.pro. A na dokładkę PRIDE i Kinguin*

Przed polskimi drużynami kolejny pracowity dzień. Szczególnie tyczy się do reprezentantów Virtus.pro, którzy w czwartkowy wieczór rozegrają aż pięć spotkań! Niewiele lepiej będzie miał Team Kinguin, na który czeka trzech rywali. A i PRIDE dołoży dziś coś od siebie.

Filip „NEO” Kubski i spółka rozpoczną zmagania od meczu ESEA Premier z FlipSid3 Tactics. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że spotkaniu tym w barwach ekipy z Europy Wschodniej debiutować będzie pozyskany niedawno z Natus Vincere Denis „seized” Kostin. Potem w kolejnych godzinach Virtusi w walce o kolejne punkty w Mountain Dew League podejmą również duńskie Fragsters i rumuńskie Invictus Aquilas. Następnie gracze VP przeniosą się na serwery FACEIT, by tam w ramach ECS Season 4 rozegrać dwumecz z GODSENT.

Dzień rozpocznie jednak Team Kinguin, który już o godzinie 16:30 stanie naprzeciwko francuskiego RESISTANCE, które nadal czeka na pierwsze punkty w zamkniętych eliminacjach do FCDB Cup. Nieco ponad cztery godziny później natomiast podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego rozegrają kolejne spotkanie w tychże kwalifikacjach, tym razem z Epsilon eSports, dzień zakończą natomiast pojedynkiem z Not Academy w ramach 26. sezonu ESEA Premier. W rozgrywkach tych zobaczymy także PRIDE, którego rywalem o godzinie 20:00 będzie szwedzkie Crowns Esports Club.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

9 listopada
16:30 Team Kinguin vs RESISTANCE BO1 transmisja
18:00 FlipSid3 Tactics vs Virtus.pro BO1 transmisja
19:00 Fragsters vs Virtus.pro BO1 transmisja
20:00 Crowns Esports Club vs PRIDE BO1 transmisja
20:00 Virtus.pro vs Invictus Aquilas BO1 transmisja
21:00 GODSENT vs Virtus.pro BO1 transmisja
21:00 Team Kinguin vs Epsilon eSports BO1 transmisja
22:00 Virtus.pro vs GODSENT BO1 transmisja
22:00 Not Academy vs Team Kinguin BO1

AKTULIZACJA: Mecz Teamu Kinguin z Not Academy został odwołany. Duńska drużyna ma problem ze skompletowaniem składu i postanowiła oddać spotkanie walkowerem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Giants Jactroll

Jactroll i Gilius gotowi do odejścia z Giants

Dwa dni temu Jakub "Jactroll" Skurzyński ogłosił powrót do pierwszego składu Giants Gaming, uspokajając fanów martwiących się o przyszłość polskiego w...