Steam logo

Złotówki na Steamie już za kilka dni!

Już pod koniec września pojawiły się pierwsze doniesienia na temat nowych walut, które w najbliższym czasie pojawić się miały na Steamie. W gronie tym znalazła się także rodzima złotówka, co oznaczałoby, że polscy użytkownicy nie byliby wreszcie stratni na przewalutowaniu podczas płatności.

Jak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowało dziś Steam Database, na zamianę znaczka € na zł nie przyjdzie nam długo czekać. Według opublikowanego postu, platforma Valve wprowadzi do użytku nowe waluty (w tym także złotówki) już 13 listopada! Nie wiadomo jednak jaki będzie oficjalny przelicznik cen z euro.

Wygląda więc na to, że podczas wyprzedaży z okazji czarnego piątku, która startuje już 22 listopada, zapłacimy już w PLN-ach. Niemniej dopiero czas pokaże czy zaproponowane przez Steam ceny będą jakkolwiek konkurencyjne. Tym bardziej, że produkty z naszego kraju nie będą posiadać blokady regionalnej, co oznacza, że znaczących obniżek raczej nie będzie.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czwartkowy maraton Virtus.pro. A na dokładkę PRIDE i Kinguin*

Przed polskimi drużynami kolejny pracowity dzień. Szczególnie tyczy się do reprezentantów Virtus.pro, którzy w czwartkowy wieczór rozegrają aż pięć sp...