East Games United 2016

East Games United 2017 już za miesiąc

9-10 grudnia na terenie kampusu Uniwersytetu w Białymstoku odbędzie się tegoroczna edycja East Games United. Tym razem w puli nagród esportowych turniejów znajdzie się 50 000 złotych, a rywalizacja będzie się toczyć w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone, StarCraft II, FIFA 18 oraz Tekken 7. Poza samymi rozgrywkami, które będzie można śledzić zarówno na miejscu, jak i za pośrednictwem Internetu, organizatorzy zapewnią dodatkowe atrakcje w postaci strefy Free2Play, stanowisk VR, mini turniejów z nagrodami czy spotkań z popularnymi osobami z branży.

Wciąż trwają zapisy do kwalifikacji do CS:GO i LoL. Termin rejestracji upłynie 17 listopada, a dzień później rozpoczną się same rozgrywki. W pierwszej z dyscyplin wyłonionych zostanie szesnaście zespołów, które zagrają na finałach w Białymstoku, zaś w grze Riot Games do rywalizacji na LANie przystąpi maksymalnie osiem drużyn. W przypadku pozostałych czterech dyscyplin zaś obowiązuje jedynie wymóg wcześniejszego wpisania się do listy uczestników za pomocą formularza dostępnego na oficjalnej stronie EGU.

Największej puli nagród doczeka się CS:GO, w którym do wygrania będzie 25 000 złotych. W League of Legends suma ta sięgnie 12 000 złotych, na Hearthstone i FIFA 18 przypada po 3 500 złotych, zaś w StarCraft 2 i Tekken 7 do wygrania będzie po 2 500 złotych.  Wstęp na EGU 2017 jest darmowy dla wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Steam logo

Złotówki na Steamie już za kilka dni!

Już pod koniec września pojawiły się pierwsze doniesienia na temat nowych walut, które w najbliższym czasie pojawić się miały na Steamie. W gronie tym...