fot. Illuminar Gaming

iHG otwiera sekcję FIFA! Bartas pierwszym zawodnikiem

Illuminar Gaming to już nie tylko League of Legends, Rocket League, GWENT i (w niedługim czasie) Counter-Strike: Global Offensive! Rodzima organizacja esportowa postanowiła otworzyć sekcję FIFA 18, a jej pierwszym reprezentantem w tej grze został Bartosz „Bartas” Tritt.

Bartas to jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników FIFA. Tritt kilka razy wygrywał krajowe turnieje organizowane przez ESL lub w ramach Ligi Cybersport. Niejednokrotnie świetnie reprezentował również biało-czerwone barwy na scenie międzynarodowej. Na liście jego osiągnięć są drugie miejsca na World Cyber Games 2012 i SEE 2012. W 2013 roku Bartas stał się mniej aktywny i do rywalizacji wrócił dopiero kilka miesięcy temu. Kto wie, być może w niedługim czasie znów zobaczymy podopiecznego iHG na krajowych i międzynarodowych zawodach.

Oto, co do powiedzenia na temat dołączenia do iHG miał sam Bartas:

Bardzo mnie cieszy dołączenie do Iluminar Gaming! Bartas wraca i udowodni że cały czas jest w stanie wygrywać! Śledźcie nasze profile, bo będzie się działo! FIFA 18 to gra, która bardzo mi pasuje, a z Iluminar wypłyniemy na szerokie wody! Mam nadzieję, że Wisła Płock, Legia i Piast przyjmą nasze wyzwanie i pokażemy naszą siłę!

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Po co komu Akademia, skoro jest Immortals, Heroic czy Epsilon

Jeszcze kilka miesięcy temu wśród działaczy związanych z CS:GO zaobserwować się dało istny szał związany z drużynami o charakterze akademii. Każda sza...