FaZe Clan otwiera dywizję PlayerUnknown’s Battlegrounds

Powiększa się grono znanych organizacji, które z uwagi na stale wzrastającą popularność PlayerUnknown’s Battlegrounds zdecydowały się otworzyć sekcję dedykowaną tej właśnie produkcji. Tym razem do grupy tej dołączył FaZe Clan.

Włodarze ze Stanów Zjednoczonych ogłosili dziś oficjalnie przejęcie składu, który dotychczas należał do Gorilla Core E-Sports. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu zespół prowadzony przez Ramona „Zephyra” Pereza mógł cieszyć się z triumfu podczas październikowego PUBGOnline Showdown Series. Ponadto do FaZe dołączył także David „Fuzzface” Tillberg Persson. Jeszcze do niedawna szwedzki zawodnik reprezentował barwy Teamu Kinguin, skąd odszedł kilka dni temu.

Skład prowadzonej przez  FaZe Clan dywizji PUBG prezentuje się następująco:

  • Max “MeTor” Lion
  • Anssi “Mxey” Pekkonen
  • Jere “Jembty” Kauppinen
  • Adrian “Haxete” Blom
  • David „Fuzzface” Tillberg Persson
  • Ramon “Zephyr” Perez – trener

Nowy zespół będzie miał szansę na lanowy debiut już niedługo, bo podczas Intel Extreme Masters Oakland 2017. Podczas zaplanowanej na 18 i 19 listopada imprezy zobaczymy w sumie dwadzieścia drużyn, które powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 200 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Renegades i Luminosity zainaugurują iBUYPOWER Masters 2017

Już dzisiejszego wieczoru w Santa Ana w stanie Kalifornia rozpocznie się iBUYPOWER Masters 2017. Zawody te zgromadzą kilku uznanych już na północnoame...