fot. DreamHack

Team Dignitas bez drużyny CS:GO?

Jak donosi serwis HLTV.org, zawodnicy Teamu Dignitas postanowili zakończyć współpracę z organizacją. Za taką decyzją ekipy Ricardo „foxa” Pacheco mają stać niezadowalające wyniki zespołu.

Nie tak dawno, bo dokładnie 6 listopada dowiedzieliśmy się, że skład zespołu uszczuplony został o Joakima „jkaema” Myrbostada oraz Asgera „AcilioNa” Larsena. Wszystko zanosiło się na to, że wkrótce zaprezentowani zostaną ich następcy, jednak – jak możemy przypuszczać – plany pokrzyżowały ostatnie wyniki.

Gracze Teamu Dignitas zaliczyli potężną wpadkę, odpadając już w pierwszej rundzie otwartych kwalifikacji do DreamHack ASTRO Open Winter. Po tym feralnym spotkaniu jeden z członków zespołu, fox opublikował nieco enigmatyczny obrazek na swoim Instagramie. Teraz, doniesienia o rozpadzie zespołu potwierdził anglojęzyczny serwis HLTV.org. Główną przyczyną takiej decyzji miała być właśnie klęska we wczorajszych kwalifikacjach. Organizacja nie wystosowała jeszcze oficjalnego stanowiska w tej sprawie, choć – jak donosi HLTV – ma to nastąpić już niebawem.

Skład Team Dignitas:

  • Ricardo „fox” Pacheco
  • Christian „loWel” Garcia Antoran
  • Ruben „RUBINO” Villarroel
  • Morten „zEVES” Vollan
  • Jorgen „cromen” Robertsen
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec marzeń Kinguin o DreamHack Winter, AGO gra dalej

1/8 finału zamkniętych eliminacji do DreamHack ASTRO Open Winter 2017 za nami. W dobrych humorach są zapewne reprezentanci AGO Gaming, którzy w ogromn...