fot. ESL

Dziś zobaczymy trzy polskie ekipy w akcji. AGO zagra przeciwko KQLY’emu

Przed nami kolejny dzień, w którym na międzynarodowej arenie zobaczymy czołówkę polskiej sceny CS:GO. Tym razem swoje spotkania w różnego rodzaju online’owych zawodach rozegrają takie drużyny, jak AGO Gaming, Team Kinguin oraz SEAL Esports.

Dzień rozpoczniemy z wysokiego C, bo od pojedynku między AGO a Vexed Gaming. Polakom przyjdzie zmierzyć się m.in. z Hovikiem „KQLYm” Tovmassianem, który kilka miesięcy temu skorzystał z rezolucji ESL i po ponad dwuletnim okresie zawieszenia powrócił do zawodowego grania. Drużyna Francuza podejmie piątkę znad Wisły w meczu wygranych grupy C, którego stawką będzie awans do play-offów drugiej edycji Mother Russia. Potem na Damiana „Furlana” Kisłowskiego i spółkę czeka także starcie z serbskim Valiance w ramach 2. sezonu Skinhub.

Wieczorem z kolei odbędą się spotkania SEAL oraz Kinguin. Najpierw o 20:00 Oskar „oskarish” Stenborowski wraz z kolegami powalczą o awans do fazy pucharowej drugiej edycji Vreecase Cup. Ich rywalem będzie szwedzki Team Singularity, który kilka dni temu musiał uznać wyższość passions. No i na koniec czeka nas swoista „truskawka na torcie”, czyli mecz między Teamem Kinguin i Seed. Obie ekipy walczą o awans do FCDB Cup 2017, ale przez półfinał zamkniętych eliminacji może przebrnąć tylko jedna z nich.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

13 listopada
16:00 AGO Gaming vs Vexed Gaming BO1
18:00 AGO Gaming vs Valiance BO3 transmisja
20:00 SEAL Esports vs Team Singularity BO1 transmisja
21:00 Team Kinguin vs Seed BO3 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 triumfuje w wielkim finale iBUYPOWER Masters 2017!

Kilka tygodni po triumfie podczas DreamHack ASTRO Open Denver 2017 gracze Cloud9 sięgnęli po kolejne zwycięstwo. Tym razem podopieczni Sohama "valensa...