Ruszył nabór do Dr Pepper’s Academy w CS:GO

Nie ma się co oszukiwać, projekty mające na celu znalezienie młodych i utalentowanych graczy CS:GO są ostatnio bardzo modne. Trend ten dotarł już jakiś czas temu do polski, dzięki czemu na horyzoncie pojawiło się kilka bardzo ciekawych inicjatyw. Teraz zapowiedziano kolejną – Dr Pepper’s Academy!

Pieczę nad tą inicjatywą, choć nie ma ona nic wspólnego z projektem, który kilka tygodni temu ogłosiło Illuminar Gaming, będzie sprawował Adam „destru” Gil. Dr Pepper’s Academy będzie podzielone na kilka etapów. Całość zainaugurują kwalifikacje, do których już możecie się zapisywać w tym miejscu. Następnie wybranych zostanie 23 najlepszych zawodników, którzy wejdą w oficjalny skład akademii i będą trenować pod okiem destru.

Przez trzy miesiące szczęśliwcy będą otrzymywać zapas napoju Dr Pepper oraz sprzęt gamingowy, a ostatecznie najlepsza 5 wybierze się na międzynarodowe zawody.

Adam „destru” Gil w następujący sposób skomentował całą akcję:

Startujemy razem z Dr Pepperem ze świetną inicjatywa dla zawodników, którzy chcą poczuć smak rozgrywek na najwyższym poziomie i na własnej skórze doświadczyć emocji związanych z grą na dużym turnieju. Zamierzam starannie wyszukiwać talenty, które będą miały szansę pokazać, że są w stanie walczyć z najlepszymi i zachęcać innych do rywalizacji w CS:GO i inne esportowe tytuły. Powodzenia!

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Taz StarLadder Kinguin Virtus.pro

Koniec etapu ligowego ESEA Premier. AGO i Virtus.pro poznały swoich rywali w play-offach

Blisko dwa miesiące ligowych zmagań w ESEA Premier już za nami. Dla polskich kibiców był to sezon szczególny, gdyż w gronie uczestników tym razem znal...