fot. ESL

Oglądaj IEM Oakland w ESL.TV Polska!

Już jutro wieczorem rozpocznie się kolejny przystanek dwunastego sezonu Intel Extreme Masters. Tym razem prestiżowe zmagania zawitają do Oakland w Kalifornii, gdzie przez kilka dni rywalizować będą czołowe drużyny Counter-Strike: Global Offensive i PUBG. Na transmisję z pierwszego z wymienionych turniejów zapraszamy do ESL.TV Polska!

W Oakland pojawią się zdecydowanie najbardziej uznane drużyny światowej sceny CS:GO. O nagrody z puli wynoszącej aż 300 000 dolarów walczyć będą chociażby Astralis, SK Gaming, FaZe Clan, G2 Esports czy Cloud9, a wywalczonego przed rokiem tytułu spróbuje obronić szwedzkie Ninjas in Pyjamas.

Transmisja z rozgrywek dostępna będzie w ESL.TV Polska, a podczas niej usłyszycie i zobaczycie Macieja „Morgena” Żuchowskiego, Kubę „KubiKa” Kubiaka, Alberta „mesa” Dulla oraz Adama „destru” Gila.

IEM Oakland 2017 rozpocznie się od fazy grupowej, w której drużyny będą rywalizowały w trybie każdy z każdym, Bo1. Zespoły, które w zbiorze A i B uplasują się na pierwszym miejscu uzyskają automatycznie awans do półfinałów, natomiast ekipy z 2. i 3. pozycji powalczą w ćwierćfinałach. Wszystkie mecze fazy play-off – oprócz finału – wykorzystają system Bo3. Spotkanie wieńczące zmagania w Kalifornii rozstrzygnie się w trybie Bo5.

Intel Extreme Masters Oakland 2017 rozpocznie się już jutro, 14 listopada, a triumfatora turnieju CS:GO poznamy w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszył nabór do Dr Pepper's Academy w CS:GO

Nie ma się co oszukiwać, projekty mające na celu znalezienie młodych i utalentowanych graczy CS:GO są ostatnio bardzo modne. Trend ten dotarł już jaki...