AZS

E-Ampy już niedługo. Podczas imprezy zobaczymy turniej FIFA

FIFA oficjalnie stała się czwartą produkcją, w ramach której rozegrany zostanie turniej podczas E-sportowych Akademickich Mistrzostw Polski. Tym samym gra EA dołączyła do LoL-a, CS:GO oraz Hearthstone’a, które zostały ogłoszone już wcześniej.

W sumie organizatorzy E-Ampów przewidzieli aż cztery zawody eliminacyjne – dwa skierowane do graczy z PlayStation 4 oraz dwa dla użytkowników Xboxa One. Z kolei finały rozgrywane będą już tylko na konsoli Microsoftu. Niestety użytkownicy komputerów osobistych będą się musieli obejść smakiem.

Zmagania toczone będą w systemie Ultimate Team. Najlepsza dwójka z każdych eliminacji zapewni sobie wyjazd do Warszawy, gdzie podczas głównej imprezy stoczy walkę o łączną pulę nagród w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Co ważne, aby w ogóle wystartować w zawodach, należy być członkiem AZS-u lub też posiadać status studenta. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę E-Ampów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: steel za stanislawa w Liquid!

Na około dobę przed pierwszym meczem Intel Extreme Masters Oakland ciekawe informacje dopływają do nas z obozu Teamu Liquid. Północnoamerykańska organ...