fot. ESL/Helena Kristiansson

Pierwsze zwycięstwo SK na IEM. Brazylijczycy pokonują EnVy

Zawodnicy SK Gaming mogą zaliczyć do udanych inaugurację rozgrywek w ramach IEM Oakland. Brazylijczycy wygrali w swoim pierwszym spotkaniu z francuskim Teamem EnVyUs.

Team EnVyUs (5)20: 22(7) SK Gaming

(IEM Oakland – grupa A)
15 7 Cobblestone 8 15
8 7

Inauguracyjne spotkanie lepiej rozpoczęło się dla grających po stronie terrorystów reprezentantów SK Gaming, jednak ich przewaga zniknęła równie szybko, jak się pojawiła. EnVyUs nie odstępowało Brazylijczyków na krok – taki obraz na placu boju rysował się zresztą niemal przez całą pierwszą połowę. Ekipa Gabriela „FalleNa” Toledo, pomimo posiadania inicjatywy, wygrywała do przerwy tylko 8:7.

Sytuacja na polu bitwy nie uległa zmianie również po zmianie stron. Francuzi szybko nadgonili skromną zaliczkę punktową SK Gaming i wyszli na prowadzenie. W pewnym momencie gra ofensywna EnVy zaczęła jednak szwankować, a to zostało wykorzystane przez ich rywali. coldzera i jego koledzy byli już o krok od zwycięstwa, jednak ostatecznie doszło do dogrywki. W dodatkowych rundach również nie brakowało zaciętej walki. Rzutem na taśmę wygrało SK Gaming. Spotkanie na Cobblestonie zakończyło się wynikiem 22:20.

Transmisja z turnieju CS:GO w ramach Intel Extreme Masters Oakland 2017 dostępna jest w ESL.TV Polska. Wszystkie niezbędne informacje znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiP lepszy od Astralis na inaugurację IEM Oakland 2017

Ninjas in Pyjamas w niezwykle udany sposób zainaugurowało turniej CS:GO rozgrywany w ramach Intel Extreme Masters Oakland 2017. Obrońcy tytułu w meczu...