fot. ESL/Helena Kristiansson

NiP wypuszcza zwycięstwo z rąk. Druga wygrana SK Gaming

Reprezentanci SK Gaming mają na swoim koncie już dwa zwycięstwa. Przed momentem brazylijska formacja pokonała na Cobblestonie Ninjas in Pyjamas.

Ninjas in Pyjamas 13: 16 SK Gaming

(IEM Oakland – grupa A)
13 11 Cobblestone 4 16
2 12

Pomimo przegranej pistoletówki to Szwedzi byli w posiadaniu inicjatywy w pierwszej połowie. Podopieczni THREATa kompletnie zaskoczyli swoich rywali skutecznością swojej gry ofensywnej. Niemal każdy atak NiP-u kończył się sukcesem. Brazylijski zespół początkowo próbował zminimalizować stratę punktową do rywala, jednak nieustanne resety ekonomii grały na korzyść Skandynawów. Pierwsza odsłona pojedynku zakończyła się rezultatem 11:4.

Po krótkiej przerwie Brazylijczycy zabrali się za odrabianie strat. Zadanie nie należało do najprostszych, jednak ogromna przewaga stopniowo się zmniejszała. Do wyrównania doszło ostatecznie przy stanie 13:13 – wówczas gra rozpoczęła się od nowa. Mało kto mógłby w to uwierzyć przed zmianą stron, ale koniec końców spotkanie zakończyło się triumfem ekipy z Brazylii. Po świetnej pogoni SK Gaming wygrało 16:13 i zainkasowało drugie zwycięstwo w turnieju.

Transmisja z turnieju CS:GO w ramach Intel Extreme Masters Oakland 2017 dostępna jest w ESL.TV Polska. Wszystkie niezbędne informacje znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

stanislaw: byliśmy skazani na porażkę od samego początku

Ogłoszony wczoraj transfer Teamu Liquid spotkał się ze sporą liczbą komentarzy. Wiele osób poddawało w wątpliwość słuszność usunięcia ze składu stanis...