fot. ESL/Helena Kristiansson

Cloud9 deklasuje Astralis. Duńczycy z drugą porażką

Amerykanie z Cloud9 nie dali najmniejszych szans zawodnikom Astralis i wygrali starcie na Trainie, inkasując tym samym drugie zwycięstwo w turnieju. Dla formacji z Danii jest to już druga porażka na IEM Oakland.

Cloud9 16 : 6 Astralis
(IEM Oakland – grupa A)
16 9 Cobblestone 6 6
7 0

Cloud9 nie miało najlepszego początku na Trainie. Formacja z Danii – już z devicem w składzie – dzięki wygranej pistoletówce zdołała zapewnić sobie czteropunktową przewagę. Amerykanie w końcu jednak trafili na właściwy tor i w niedługim czasie doprowadzili do wyrównania. Im bliżej było do końca pierwszej połowy, tym korzystniej wyglądało to dla Cloud9. Ostatecznie reprezentanci gospodarzy wygrywali do przerwy 9:6.

Druga połowa była popisem tylko jednej ze stron. Cloud9 kompletnie zdominowało rywali z Danii, nie dając nawet szans na zdobycie choć jednej rundy. Podopieczni valensa wygrali na Trainie 16:6 i zanotowali drugie zwycięstwo w rozgrywkach.

Transmisja z turnieju CS:GO w ramach Intel Extreme Masters Oakland 2017 dostępna jest w ESL.TV Polska. Wszystkie niezbędne informacje znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM: Męczarnie EnVy. Happy i spółka ogrywają The MongolZ

To zaskakujące, ale mimo jednostronnej pierwszej połowy Team EnVyUs musiał do końca drżeć o wynik swojego drugiego podczas IEM Oakland 2017 meczu. Zaw...