fot. PGL

kibaken odsunięty od składu forZe. Rosjanin ląduje na liście transferowej

Jak oficjalnie ogłosili włodarze forZe, Anton „kibaken” Kolesnikov nie jest już członkiem podstawowego składu drużyny. Co więcej, Rosjanin został w trybie natychmiastowym przesunięty na listę rezerwowych i w najbliższej przyszłości ma definitywnie pożegnać się z organizacją.

To dosyć zaskakujące wieści, tym bardziej, że niespełna tydzień temu forZe osiągnęło pierwszy w historii swoich występów w CS:GO sukces. Kilka dni temu wschodnioeuropejska ekipa sięgnęła bowiem po triumf na koreańskich zawodach IeSF World Championship 2017, gdzie pokonała m.in. MVP PK oraz Nexus Gaming. Mimo to zdecydowano się jednak na zmianę, czym zaszokowany był zresztą sam kibaken:

Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się, bym wygrał turniej, pełen euforii powrócił do domu, a następnego dnia dowiedział się, że zostałem wyrzucony – przyznał 24-latek. – Graliśmy razem od około sześciu miesięcy i ciągle zmienialiśmy piątego gracza, a teraz, gdy wydawało się już, że wreszcie udało nam się znaleźć optymalny skład, wydarzyło się to. Mógłbym jeszcze napisać kilka „miłych” rzeczy, ale teraz nie będę tego robić – dodał.

W tej sytuacji skład forZe prezentuje się następująco:

  • Anatoliy „liTTle” Yashin
  • Dmitriy „facecrack” Alekseyev
  • Andrey „Jerry” Mekhryakov
  • Emil „kUcheR” Akhundov
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fnatic Klaj - IEM Katowice 2016

Klaj w Movistar Riders. Szwed w drużynie z dwoma Polakami

Hiszpańskie Movistar Riders poszerzyło swoje szeregi o kolejnego zawodnika. Do zespołu Jakuba "Cinkrofa" Rokickiego i Michała "Roisona" Dubiela dołącz...