Team Kinguin
fot. Team Kinguin

Znamy grupy Perfect World Masters; Kinguin w zbiorze B

Już tylko dwa dni dzielą nas od startu Perfect World Masters – turnieju rangi minor w Dota 2 rozgrywanego w Szanghaju. O nagrody z puli 300 tys. dolarów oraz pierwsze punkty kwalifikacyjne do The International 2018 powalczy dziesięć formacji, a wśród nich znalazł się Team Kinguin. „Pingwiny” zapewniły sobie udział na PWM dzięki zwycięstwu w europejskich kwalifikacjach. Dzisiaj poznaliśmy rywali Kinguin w fazie grupowej. Będą nimi między innymi LGD Gaming oraz Team Secret.

Grupa A Grupa B
Vici Gaming Mineski
SG e-sports LGD Gaming
LGD.Forever Young Team Kinguin
compLexity Gaming Newbee
Vega Squadron Team Secret

Faza grupowa potrwa dwa dni, a każdy z meczów podczas niej zostanie rozegrany w formacie Bo2. Do play-offów awansują po cztery najlepsze formacje z każdego z zestawień. Faza pucharowa zostanie rozegrana w drabince podwójnej eliminacji. Triumfatora zmagań poznamy 26 listopada.

Pierwszy mecz w ramach Perfect World Masters nasi rodacy rozegrają w niedzielę o godzinie 5:30 czasu polskiego, a ich rywalem będzie chińsko-australijski skład Newbee. Wszystkie mecze PWM będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kibaken odsunięty od składu forZe. Rosjanin ląduje na liście transferowej

Jak oficjalnie ogłosili włodarze forZe, Anton "kibaken" Kolesnikov nie jest już członkiem podstawowego składu drużyny. Co więcej, Rosjanin został w tr...