fot. fb.com/agogaming

AGO rozpocznie China Top 2017 od meczu z Flash Gaming

Jak już wiemy, Team Kinguin nie zawojował Azji. Teraz pora na AGO Gaming, które w nocy z soboty na niedzielę rozpocznie walkę o triumf podczas China Top 2017 Shenzhen. Reprezentanci Polski poznali właśnie swojego pierwszego rywala, którym okazało się Flash Gaming.

Chińska formacja jest w dużej mierze złożona z graczy związanych w przeszłości z TyLoo, ale mimo krótkiego okresu swojego istnienia zdążyła osiągnąć już pewne sukcesy. Największymi są oczywiście awans na StarLadder i-League Shanghai Invitational 2017 oraz triumf podczas eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2017. Teraz przed QiFanga „Karsą” Su pojedynek z AGO, które udział w zawodach zapewniło sobie zwyciężając w online’owym SkinCoin Invitational.

Nieco wcześniej na serwerze pojawią się natomiast zawodnicy wspomnianego już TyLoo oraz Vega Squadron. Ci drudzy otrzymali bilet Shenzhen już na początku października, gdy okazali się najlepsi podczas rozgrywanej w Kunshan poprzedniej edycji China Top. Co ciekawe, obie drużyny miały okazję spotkać się ze sobą w lipcu tego roku podczas zamkniętych eliminacji do PGL Major Kraków 2017. Wtedy górą była formacja dowodzona przez Dmitriya „jR-a” Chervaka.

Dokładny harmonogram zawodów prezentuje się następująco:

19 listopada
04:30 TyLoo vs Vega Squadron BO3
07:20 Flash Gaming vs AGO Gaming BO3
20 listopada
06:00 1. runda drabinki przegranych BO3
21 listopada
06:00 finał drabinki wygranych BO3
22 listopada
05:50 finał drabinki przegranych BO3
23 listopada
04:10 wielki finał BO3

Łączna pula nagród China Top 2017 Shenzhen to ok. 113 tysięcy dolarów, z czego zwycięzca wielkiego finału zgarnie ok. 75,5 tysiąca.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startują finały WGL EU Extended Season w Katowicach

Już 19 listopada w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się finały WGL EU Extended Season. W rozgrywkach wezmą udział cztery czołowe...