Michał "Nisha" Jankowski
fot. Team Kinguin

Kinguin już jutro rozpocznie walkę o podbój Szanghaju

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia Perfect World Masters. Dziesięć drużyn Dota 2 z różnych stron świata spotka się w Szanghaju, gdzie powalczą o nagrody z puli 300 tysięcy dolarów oraz punkty kwalifikacyjne na The International 2018. Wśród nich znalazła się również jedna w pełni polska formacja – Team Kinguin.

„Pingwiny” stoczą pierwszy bój jutro o godzinie 5:30 czasu polskiego. Rywalem naszych rodaków będzie Newbee, w większości chiński skład z jednym australijskim akcentem. Drugi mecz Kinguin rozegra już w bardziej przystępnej godzinie. O 10:30 rywalem formacji Rafała „eL lisasHa” Wójcika będzie ekipa składająca się z pięciu Chińczyków – LGD Gaming.

Harmonogram pierwszego dnia Perfect World Masters:

Niedziela, 19 listopada
Godz. Grupa A Grupa B
3:00 Vici Gaming vs SG e-sports Bo2 Team Secret vs LGD Gaming Bo2
5:30 LGD.Forever Young vs compLexity Gaming Bo2 Team Kinguin vs Newbee Bo2
8:00 Vici Gaming vs Vega Squadron Bo2 Mineski vs Team Secret Bo2
10:30 SG e-sports vs LGD.Forever Young Bo2 LGD Gaming vs Team Kinguin Bo2
13:00 compLexity Gaming vs Vega Squadron Bo2 Newbee vs Mineski Bo2

Wszystkie mecze fazy grupowej zostaną rozegrane w trybie każdy z każdym w Bo2. Do play-offów awansują po cztery najlepsze formacje z każdej z grup. Faza pucharowa zostanie rozegrana w drabince podwójnej eliminacji.

Mecze Perfect World Masters będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem. Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie na ich oficjalnej stronie.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Valve zaprezentowało nową kolekcję ubrań i gadżetów CS:GO

Valve zaprezentowało nową kolekcję ubrań i gadżetów związanych ze swoją grą - Counter-Strike: Global Offensive. W sprzedaży pojawiły się między innymi...