fot. Izako Boars

Kolejna zmiana w składzie Izako Boars?*

Wszystko wskazuje na to, że fanom Izako Boars niedane będzie w tym roku doczekać stabilizacji w swojej ulubionej drużynie. Wszystko dlatego, że po zaledwie miesięcznym okresie testowym z organizacją pożegnać się ma Szymon „lys” Łondka.

Jak dotychczas sama ekipa Piotra „izaka” Skowyrskiego nie potwierdziła rozstania z 18-latkiem, ale można podejrzewać, że to tylko kwestia czasu. Tym bardziej, że w sobotę mogliśmy oglądać IB podczas eliminacji do Nations Elite Esports Cup i wówczas próżno było szukać lysa w składzie. Zamiast niego formację wspomagał natomiast Dawid „lunatic” Cieślak z Pompa Teamu.

Na tym jednak nie koniec. Oliwy do ognia dolał także Adrian „Axii” Janczarek. Były gracz ProXima Gaming ogłosił, że wraz z kilkoma znajomymi postanowił sformować nowy zespół pod nazwą M1STYFIKACJA, w którym znaleźli się m.in. Filip „TUDSON” Tudev, Temmy „soren” Tudev oraz… właśnie lys.

Jeśli powyższe doniesienia się potwierdzą, skład Izako Boars będzie prezentować się następująco:

  • Kamil „kamil” Kamiński
  • Mateusz „matty” Kołodziejczyk
  • Dawid „xype” Lach
  • Piotr „nawrot” Nawrocki – testy

AKTUALIZACJA: Odejście z Izako Boars potwierdził na swoim fan page’u lys, publikując poniższy post.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin

Kinguin na remis w pierwszym dniu PWM. Jutro Polacy powalczą o play-offy

Za nami pierwszy dzień Perfect World Masters. Każdy z dziesięciu uczestników turnieju rozegrał dwa pierwsze mecze fazy grupowej, która tym samym osiąg...