Zoe
fot. Riot Games

Zmiany w runach, nowy tryb gry i Zoe – patch 7.23 już na serwerach

Około dwa tygodnie temu na oficjalnych serwerach League of Legends pojawił się patch przedsezonowy, który niesamowicie namieszał w rozgrywce. Zmianom uległ cały system dawnych run i specjalizacji, który został zastąpiony zrekonstruowanymi runami. Dzisiejszej nocy deweloperzy gry wprowadzili nową łatkę, która ma za zadanie wyważyć siły niektórych z nich oraz usprawnić zdobywanie niebieskich esencji.

Modyfikacjom uległy dwie kluczowe runy. Pierwszą z nich jest Przywołanie Aery, które błyskawicznie okazało się najsilniejszym wyborem dla magów i nie tylko. Dlatego też Riot Games zdecydowało się zmniejszyć podstawowe obrażenia Aery z 20-60 pkt. do 15-40 pkt. na poziomach 1-18. Drugą dotkniętą przez zmiany runą jest Drapieżnik z drzewka Dominacji. Runa ta była rzadko wybierana przez graczy głównie z uwagi na to, że trudno było im dobrze przyswoić sobie jej działanie. Od teraz czas odnowienia Drapieżnika będzie trwał 150-100 sekund zamiast 180-120 sekund na poziomach 1-18.

Ostatnimi czasy fora League of Legends zalała fala krytyki wobec deweloperów gry spowodowana nowym systemem płatności, czyli niebieskimi esencjami. Gracze już po paru dniach od wprowadzenia zmian zaczęli narzekać na to, że wraz z ich wprowadzeniem trudno jest im zdobyć na tyle esencji, aby kupować nowe postacie, pomijając już jakiekolwiek inne dodatki w LoL-u. Riot Games wyciąga jednak rękę do zmartwionych przywoływaczy i od teraz pierwsza wygrana dnia zamiast 575 punktów doświadczenia da ich nam 400, a dodatkiem do tego będzie 50 bonusowych niebieskich esencji.

Dodatkowo w patchu 7.23 do gry zostaną dodane także nowe skórki z serii PROJEKT, które obejmować będą trzy postacie, czyli Vi, Jhina oraz Vayne. Z tej okazji będziemy mogli także zagrać w nowym trybie – Przeciążeniu. Będzie to deathmatch dla sześciu osób, które zostaną podzielone na dwie drużyny. Celem będzie zdobycie 50 punktów w grze. Każde zabójstwo będzie liczone jako 1 punkt, natomiast te zdobyte po przeciążeniu będą premiowane 5 punktami. Przeciążenie będzie można uzyskać poprzez niszczenie robotów ładujących.

Ponadto w najnowszej aktualizacji będziemy mogli zagrać najnowszą postacią w League of Legends, czyli Zoe, o której umiejętnościach możecie przeczytać więcej tutaj. Natomiast bardziej szczegółowe informacje na temat dzisiejszego patcha znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Stunt najnowszym nabytkiem FlyQuest eSports

Wczoraj poznaliśmy ostateczną listę drużyn, które zagrają w NA LCS 2018. Wśród nich znalazło się także FlyQuest eSports, które w północnoamerykańskiej...