Michał "Nisha" Jankowski
fot. Team Kinguin

PWM: Vici w finale drabinki wygranych. Kinguin podejmie jutro Vega Squadron

Rozstrzygnięto pierwsze pojedynki fazy pucharowej rozgrywanego w Chinach Minora w Dota 2, czyli Perfect World Masters. Zgodnie z oczekiwaniami w dzisiejszych ćwierćfinałach zwycięscy okazali się faworyci, czyli Team Secret oraz Vici Gaming.

Dzień rozpoczął się od wyrównanego pojedynku Teamu Secret z compLexity. Formacja melonzza zgarnęła pierwszy punkt, lecz koniec końców to Secret było lepsze w kolejnych dwóch odsłonach serii. Chwilę później zobaczyliśmy starcie Vici Gaming z Mineski. Chińczycy nie dali szans swoim oponentom i bez większego trudu awansowali do półfinału górnej części drabinki. Tam reprezentanci Vici Gaming rozgromili Team Secret w dwóch dość szybkich pojedynkach i zapewnili sobie miejsce w finale drabinki wygranych.

Wyniki pierwszego dnia fazy pucharowej Perfect World Masters:

Ćwierćfinały drabinki wygranych – dzień #1
22 listopada, 03:00 Team Secret 2 : 1 compLexity Bo3
22 listopada, 07:00 Vici Gaming 2 : 0 Mineski Bo3
1. Półfinał drabinki wygranych
22 listopada, 09:50 Team Secret 0 : 2 Vici Gaming Bo3

W nocy zobaczymy natomiast mecz wicemistrzów oraz brązowych medalistów tegorocznego The International. Walka o półfinał drabinki wygranych rozstrzygnie się pomiędzy LGD.Forever Young, które w grupie A zajęło drugą lokatę, oraz Newbee z trzeciego miejsca zestawienia B. W drugim ćwierćfinale Polacy z Teamu Kinguin podejmą Vega Squadron. Podopieczni rosyjskiej organizacji nie powinni sprawić problemu „Pingwinom”, dlatego też spodziewamy się dość gładkiego zwycięstwa na korzyść Nishy i spółki.

Harmonogram drugiego dnia fazy pucharowej Perfect World Masters:

Ćwierćfinały drabinki wygranych – dzień #2
23 listopada, 03:00 LGD.Forever Young vs Newbee Bo3
23 listopada, 07:00 Team Kinguin vs Vega Squadron Bo3

Walkę reprezentantów Team Kinguin z Vega Squadron będziemy mogli oglądać o godzinie 07:00. Transmisję ze wszystkich meczów Minora z polskim komentarzem możecie znaleźć pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Europejskie finały WESG 2017 – najważniejsze informacje

Po raz pierwszy będziemy mieli okazję zobaczyć zarówno Virtus.pro, jak i AGO Gaming na jednym lanie. Jutro obie polskie formacje rozpoczną bowiem walk...