Fenix
fot. Riot Games

FeniX nowym nabytkiem Echo Fox. Koreańczyk zastąpi Froggena?

Wieści o roszadach na północnoamerykańskiej scenie League of Legends napływają do nas w zatrważającym tempie. Do zarządzanego przez znanego koszykarza Echo Fox dołączył dziś koreański midlaner Kim „FeniX” Jae-hun.

FeniX spędził cały bieżący rok występując w trykocie Gold Coin United. W tych barwach Koreańczyk zdołał dwukrotnie zwyciężyć w play-offach Challenger Series. Drużynie nie udało się jednak wywalczyć miejsca w letnim splicie NA LCS 2017, gdyż w decydującym starciu uległ Teamowi EnVyUs. Niemniej, FeniX znany jest szerszej publice głównie z reprezentowania Teamu Liquid, dla którego grał przez dwa lata.

Jeśli wierzyć doniesieniom Jacoba Wolfa z ESPN, dołączenie FeniXa do Echo Fox będzie wiązało się także z opuszczeniem składu przez Froggena, który przez entuzjastów NA LCS jest uważany za sztandarowego zawodnika tejże organizacji. Ponadto Echo Fox rzekomo nie planuje odnawiać kontraktów z Looperem oraz KEITHEM, a dotychczasowy podstawowy dżungler Akaadian miał być sprzedany do wciąż formującego się OpTic Gaming. Echo Fox nie potwierdziło jeszcze owych informacji, dlatego też możemy tylko zastanawiać się jak ostatecznie będzie wyglądał ich skład na przyszły rok.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfie

Selfie jednym z nowych zawodników Cloud9!

Ekscytujące wieści zza wielkiej wody! Uczestniczące w północnoamerykańskim LCS Cloud9 zakontraktowało trzech nowych zawodników. W nadchodzącym roku w...